www.archive-net-2013.com » NET » R » RADBUZA

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 20 . Archive date: 2013-04.

 • Title: Internet | Radbuza.NET
  Descriptive info: .. Jump to Content.. Internet.. Ceník.. Pokrytí.. Reference.. Podpora.. Ke stažení.. Často kladené otázky.. close this panel.. Televize.. Počítače.. Poptávkový formulář.. Kontakty.. Přihlášení do e-mailu.. Uživatelské rozhraní.. Nabízené tarify:.. OPTImax.. STANDARD.. - rychlost.. 5 Mbit/s.. - neomezená data.. - nonstop podpora.. - zřízení zdarma.. - měsíčně.. 320 Kč.. PLUS.. 10 Mbit/s.. 430 Kč.. - omezená dostupnost.. MAXI.. 25 Mbit/s.. 650 Kč.. Radbuza.. NET je název počítačové sítě, jejímž prostřednictvím se její uživatelé připojují do celosvětové sítě internet.. Uživatelé sítě Radbuza.. NET jsou připojeni do internetu pomocí bezdrátových pojítek a nebo pomocí účastnické zásuvky ve svém bytě.. NET nabízí pro připojení k internetu několik tarifů, které se liší především rychlostí přenosu dat.. Mimo připojení do internetu nabízí Radbuza.. NET také služby úzce spojené s anténní a výpočetní technikou - jedná se o montáž a servis televizních a satelitních antén a prodej a servis výpočetní techniky.. OBECNÉ  ...   připojených k téměř sto uzlům.. Nejvzdálenější přípojná místa sítě Radbuza.. NET jsou od sebe vzdálena 20 km.. 95 procent páteřní sítě je tvořeno aktivními prvky litevské značky Mikrotik (Routerboard, ROS) a páteřní spoje jsou postupně nahrazovány minipojítky ryze českého výrobce Alcoma v pásmu 10 a 11 GHz.. Monitoring a správu sítě Radbuza.. NET obstarává v česku vyvíjený systém pro řízení sítě s názvem ISPadmin.. Jako patrioti našeho regionu se snažíme i pomáhat tam kde je to třeba, a tak jsme např.. připojili k internetu zdarma Sbor dobrovolných hasičů v Chotěšově, Mateřskou školku ve Stodě a náš internet mohou bezplatně přímo v areálu Stodské nemocnice využívat její pacienti nebo např.. návštěvníci v regionu dobře známé Diskotéky v Merklíně.. Zákaznická linka.. Denně 8-18 hod.. (jinak záznamník).. tel:.. 777 672 672.. podpora@radbuza.. net.. Mohlo by vás zajímat.. Doporučený software.. Koukněte také na.. www.. mestostod.. cz.. zestoda.. merklin.. cetes.. Twitter..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Ceník | Radbuza.NET
  Descriptive info: Jste zde.. Domů.. Na tomto místě si můžete stáhnout/otevřít ceník služeb sítě Radbuza.. NET pro domácnosti.. K otevření některých zde umístěných dokumentů budete potřebovat ve svém počítači "prohlížeč PDF" - pokud ho ve vašem počítači nemáte, pak si jej můžete stáhnout např.. z adresy.. ZDE.. Aktuální ceník služeb  ...   hotový.. Pokud byste chtěli znát aktuální ceny, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na čísle 777 672 672 nebo pomocí e-mailu na.. Máte-li zájem o připojení firemního charakteru s garantovanými službami, pak nás prosím neváhejte kontaktovat.. Rádi Vám po zhodnocení Vašich požadavků nabídneme služby a ceny šité na míru..

  Original link path: /cenik
  Open archive

 • Title: Pokrytí | Radbuza.NET
  Descriptive info: Služby sítě Radbuza.. NET jsou běžně dostupné v následujících lokalitách:.. - Stod.. - Chotěšov.. - Mantov.. - Losiná.. - Černotín.. - Hradec u Stoda.. - Střelice.. - Lisov.. - Zbůch Starý důl.. - Kotovice.. - Nový.. - Záluží.. - Lochousice.. - Ves Touškov.. - Lelov.. - Lišina.. - Čelákovy.. - Zemětice.. - Merklín.. -  ...   garantovat stoprocentně.. NET je z větší části tvořena bezdrátově a je proto potřeba před samotnou instalací uživatelské přípojky k síti provést kontrolní měření, resp.. ověření dostupnosti služby.. Ve většině případů postačí ověřit viditelnost pouhým okem z místa požadované instalace na jeden z vysílačů sítě Radbuza.. NET.. Ověření dostupnosti provádíme na požádání zdarma a nezávazně..

  Original link path: /pokryti
  Open archive

 • Title: Reference | Radbuza.NET
  Descriptive info: Dlouhodobě spolupracujeme s následujícími institucemi a organizacemi:.. - Základní škola a mateřská škola Stod - připojení objektu Mateřské školky ve Stodě.. -.. město Stod.. - připojení sběrného dvora ve Stodě.. - kancelář České pojišťovny ve Stodě.. - Českomoravský rybářský svaz, územní organizace Stod.. - Stodská nemocnice a.. s.. (internet v lůžkových částích a čekárnách, záložní linka pro celou nemocnici).. - školicí a výcvikové středisko Atac (bývalé kasárna nad Stodem).. - obecní úřad Lišina.. - diskotéka Merklín (free-wifi pro návštěvníky diskotéky i pro DJ´s).. - Sbor dobrovolných hasičů Chotěšov.. - Bownling bar Stod (u Hasičárny)..

  Original link path: /reference
  Open archive

 • Title: Podpora | Radbuza.NET
  Descriptive info: Dříve, než se rozhodnete kontaktovat.. Zákaznickou linku.. NET ohledně nefungujícího internetu, ujistěte se prosím, že jste provedli následující kroky:.. prošli jste sekci.. FAQ (Často kladené otázky).. restartovali jste přijímací zařízení a nebo domácí WiFi router.. máte v ruce předávací protokol (smlouvu).. v případě že máte notebook připojený bezdrátově, tak jste si zkontrolovali funkčnost WiFi.. Pro technickou podporu volejte nebo posílejte SMS na telefonní číslo.. , a nebo využijte e-mail..

  Original link path: /podpora
  Open archive

 • Title: Ke stažení | Radbuza.NET
  Descriptive info: Na tomto místě naleznete dokumenty vztahující se k prozovu sítě Radbuza.. NET a nebo související s nabízenými službami sítě Radbuza.. NET nebo jejího provozovatele, firmy Luboš Berka.. Zákonem stanovené povinně zveřejňované dokumenty:.. všeobecné podmínky sítě Radbuza.. použitá rozhraní sítě Radbuza..

  Original link path: /ke-stazeni
  Open archive

 • Title: Často kladené otázky | Radbuza.NET
  Descriptive info: Na tomto místě najdete souhrn nejčastějších otázek a odpovědí na ně.. Co je to Radbuza.. NET?.. NET je počítačová síť.. Jedná se o soustavu několika desítek pasivních a aktivních síťových prvků, které jsou propojeny do jednoho celku.. Propojení jednotlivých částí sítě je z největší části realizováno bezdrátově v bezlicenčním pásmu 5 a 10 GHz nebo v licenčním pásmu 11 Ghz.. Na několika místech je tato síť napojena do další síťové infrastruktury velkoobchodních dodavatelů internetu.. Co nabízí síť Radbuza.. NET vám nabízí časově a datově neomezené připojení do celosvětové sítě internet.. Znamená to, že si můžete neomezeně, v kteroukoliv denní i noční dobu prohlížet www stránky, posílat e-maily, hrát online hry, poslouchat přes internet rádio nebo např.. sledovat na internetu Váš oblíbený televizní seriál či si telefonovat přes internet se svými přáteli.. NET je nepřetržitě, tedy 24 hodin denně včetně víkendů a svátků, monitorována automatickým dohledovým systémem.. To znamená, že v případě poruchy některé z části sítě, je okamžitě informace o poruše předána technikovi, který drží v danou dobu službu a ten vzniklou závadu okamžitě analyzuje a začíná pracovat na jejím odstranění.. Jakou anténu budu potřebovat?.. Ve spoustě bytových domů, jenž se nacházejí v lokalitách s dostupným signálem sítě  ...   případně satelitní anténa.. Pokud na střeše nic z toho nemáte, pak se tento stožár musí vybudovat a nebo se dá anténa připevnit např.. ke komínu či k vylézáku.. Ve výjimečných případech může být anténa umístěna i za oknem nejvyššího patra nebo např.. na balkóně.. Jak nastavit server pro odchozí poštu (SMTP server)?.. Pokud používáte nějakého e-mailového klienta jako např.. Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, The Bat! a jiné, je v něm třeba nastavit adresu SMTP serveru na.. smtp.. radbuza.. a v upřesnujících volbách musí být nastaveno, že server nepožaduje ověření.. Proč mi nejde internet?.. Na tuto otázku se nedá jednoznačně odpovědět.. Problém může být vždy na několika místech.. Nejčastěji se vyskytují problémy lokální u uživatelů, a to konkrétně např.. odpojený kabel od počítače, vytažený napájecí zdroj ze zásuvky elektrické sítě, vypnutá WiFi na notebooku a podobně.. Problém může být i v síti Radbuza.. NET - závada na zařízení, mechanické poškození, působení přírodních vlivů a nakonec se může jednat o poruchu našeho velkoobchodního dodavatele internetu.. NET je monitorována 24 hodin denně a po stejnou dobu je k dispozici Zákaznická linka na tel.. 777 672 672 kde se dozvíte aktuální stav sítě a odborný personál Vám ochotně poradí s aktuálním problémem..

  Original link path: /faq-page
  Open archive

 • Title: Televize | Radbuza.NET
  Descriptive info: Servis, prodej a montáž televizních pozemních a satelitních systémů (individuání i hromadný příjem).. Obsah této stránky se připravuje.. V případě zájmu o tyto služby volejte.. 608 166 400..

  Original link path: /televize
  Open archive

 • Title: Počítače | Radbuza.NET
  Descriptive info: Servis a prodej počítačů a příslušenství..

  Original link path: /pocitace
  Open archive

 • Title: Poptávkový formulář | Radbuza.NET
  Descriptive info: Máte-li zájem o připojení k internetu prostřednictvím sítě Radbuza.. NET, případně o některou z jiných nabízených služeb, prosím vyplňte následující formulář.. Obratem Vás budeme kontaktovat!.. Jméno a příjmení.. *.. Ulice a číslo popisné.. Město.. PSČ.. Telefonní kontakt.. E-mailová adresa.. Mám zájem o.. připojení k internetu.. servis počítače.. příjem satelitní televize.. příjem pozemní televize.. jiné služby.. Kontaktujte mne.. Elektronicky e-mailem.. Telefonicky na uvedené číslo.. Poznámka..

  Original link path: /poptavkovy-formular
  Open archive

 • Title: Kontakty | Radbuza.NET
  Descriptive info: Non-stop dohled a zákaznická linka:.. mobil: 777 672 672.. (možné i SMS).. e-mail:.. Provozovatel sítě RadbuzaNET:.. RadbuzaNET s.. r.. o.. Bezručova 780.. 33301 Stod.. IČ: 24839248.. nový účet:.. 2100337363 / 2010 (Fio).. starý účet: 670100-2206386980 / 6210.. (mBank)..

  Original link path: /kontakty
  Open archive


 • Archived pages: 20