www.archive-net-2013.com » NET » N » NACHAZEL

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 14 . Archive date: 2013-04.

 • Title: Domů
  Descriptive info: .. Aleš Nacházel.. Projektová činnost ve výstavbě.. Vítejte na webových stránkách mé společnosti.. Tyto jsem stvořil svépomocí, takže pokud se to někomu nelíbí tak ať klidně pokračuje webem dále.. Pokud máte zájem o moje služby, tak zde buďte vítáni.. Projektová činnost ve výstavbě.. Jánská 556.. 261 01 Příbram VI.. Kontakt :.. Telefon: +420 326531083.. +420 777908890.. E-mail: ales@nachazel.. net.. Změny provedeny :.. 28.. 11.. 2012 12:16:18.. Počet přístupů na stránku zjišťuje.. WEBovský počítadlo.. návštěvník.. Jste.. Dnes je..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Galerie fotografií
  Descriptive info: Galerie projektů.. V náhledech některá řešení aneb jak vypadá část dokumentace plynovodů, plyn.. přípojek, kotelen, kotelniček, rozvodů vytápění.. Rekonstrukce - výměna plynovodu včetně přípojek.. Kotel klasický 120 kW kondenzační 120 kW přímotopný ohřívač TV.. 2 kotel 49 kW nepřímotopný ohřívač TV.. Řešení komínů.. Kotel na tuhá paliva v kombinaci s plynovým kotlem a ohřevem TV solárními panely.. Půdorys vytápění RD.. Alespoň zlomek z toho jak by to mohlo vypadat.. Schema.. Nová plynovodní přípojka..

  Original link path: /index_soubory/Page329.htm
  Open archive

 • Title: Časté otázky
  Descriptive info: V případě novostavby, která je dostatečně zateplena a osazena otvory s vyhovujícími koeficienty prostupu tepla , v možnosti s kombinací např.. krbovou vložkou (teplovodní, teplovzdušnou) jsou roční náklady na vytápění na přijatelné úrovni.. Na pomyslné stupnici vhodných paliv pro vytápění na tom stále i přes stoupající ceny plynu není tento zdroj špatně.. Používat LTO, PB, el.. energií je dražší.. Nejlevnější způsob vytápění je dřevem - bohužel né každý má les za barákem.. Časté otázky.. NETOPIT ,.. Tak tedy ještě jednou - jak to  ...   skoro vždy jde navrhnout vhodný systém a typ - ale ještě stále jsou drahá na pořízení.. Tepelná čerpadla ?.. Solární panely ?.. Vhodné na ohřev teplé vody, v případě potřeby pro vytápění dle odborníků pokryjí jen 20% požadavku roční potřeby tepla.. Program zelená úsporám.. Dle současné platné legislativy Vám mohu pomoci jen v „Oblasti C“, konkrétně.. C1.. - výměna zdrojů na tuhá paliva a kapalná fosilní paliva nebo el.. vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasua a účinná tepelná čerpadla.. C3.. - instalace solárně-termických kolektorů..

  Original link path: /index_soubory/Page593.htm
  Open archive

 • Title: V čem mohu pomoci
  Descriptive info: Jsem schopen Vám poradit, navrhnout nejvhodnější řešení, vyprojektovat :.. Seznam služeb.. Výpočet tepelných ztrát objektu, návrh systému vytápění, výpočet hydraulických poměrů topné soustavy, osazení nejvhodnějších typů topných těles, návrh podlahového vytápění.. Návrh ohřevu teplé vody v návaznosti na způsob ohřevu topného média.. Návrh zdroje tepla vhodného pro Váš objekt.. ·.. Kotle na tuhá  ...   čerpadla.. Kombinované systémy vytápění.. Přijedu, navrhnu trasu, projednám provedení s RWE, provedu projednání s dotčenými orgány, připravím projektové dokumentace k potřebným stupňům jednání na stavebním úřadě.. Návrh, projekt domovní části , včetně navržení vhodného plynového spotřebiče (umístění , odtah spalin, u stávajících topných systému propojení).. Poradím s vyplněním formulářů pro jednání se stavebními úřady..

  Original link path: /index_soubory/Page438.htm
  Open archive

 • Title: Kontakt
  Descriptive info: Kontakt.. Provozuji kancelář v rodinném domě se sídlem v ulici Jánská čp.. 556, Příbram VI - Březové Hory.. Kontaktní adresa :.. GPS :.. Loc: 49°41'11.. 476 N, 13°59'45.. 313 E..

  Original link path: /index_soubory/Page400.htm
  Open archive

 • Title: Kdo jsem
  Descriptive info: Pomáhá kdo může ……….. Kdo jsem.. Jsem projektant.. zabývající se vším co souvisí.. s rozvody plynu a vytápěním včetně ohřevu TV.. Mám autorizaci v oboru.. technologická zařízení staveb.. autorizovaný technik - ČKAIT 0009524.. V oboru podnikám od roku 1999.. Zápis v registru :.. Okresní úřad - živnostenský úřad  ...   794/99/S,e,č.. 321101-18925, dne : 28.. 04.. 1999.. * Spolupracuji již dlouhodobě s plynárenskou společností.. - původně STP , dnes RWE Distribuční služby, s.. r.. o.. * Praxe ve výstavbě plynovodních uličních sítí a plynovodních přípojek.. * Zkušenosti s vestavbami plynových kotelen do bytových domů.. * Návrhy vytápění všech typů..

  Original link path: /index_soubory/Page365.htm
  Open archive

 • Title: Podrobnosti o fotografii
  Descriptive info: Plynovod..

  Original link path: /index_soubory/Page747.htm
  Open archive

 • Title: Podrobnosti o fotografii
  Descriptive info: Plynovodní přípojka..

  Original link path: /index_soubory/Page824.htm
  Open archive

 • Title: Podrobnosti o fotografii
  Descriptive info: Kotelna 230 kW..

  Original link path: /index_soubory/Page894.htm
  Open archive

 • Title: Podrobnosti o fotografii
  Descriptive info: Kotelna 2x 50 kW..

  Original link path: /index_soubory/Page964.htm
  Open archive

 • Title: Podrobnosti o fotografii
  Descriptive info: Odtah spalin od kotlů..

  Original link path: /index_soubory/Page1034.htm
  Open archive


 • Archived pages: 14