www.archive-net-2013.com » NET » E » E-CTRL

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 8 . Archive date: 2013-11.

 • Title: Control - Projektowanie stron Tychy, Gliwice
  Descriptive info: .. HOME.. O NAS.. OFERTA.. PORTFOLIO.. KONTAKT.. Projektowanie stron internetowych.. Pozycjonowanie stron internetowych.. Hosting stron www Domeny.. Pełna gama usług wspomagających zaistnienie w sieci.. Pełny profesjonalizm idący w parze z atrakcyjnymi cenami.. projektowanie stron internetowych.. pozycjonowanie stron.. Firma nasza zajmuje się projektowaniem stron, portali i serwisów internetowych.. Wystawiamy faktury VAT.. Gwarantujemy fachową i profesjonalną obsługę.. Zaufały nam firmy m.. in.. z takich miast jak: Tychy, Katowice, Gliwice.. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.. Aby zaistnieć w sieci potrzebny jest serwer na którym zostanie umieszczona Państwa strona internetowa.. Oferujemy  ...   najlepszych Centrach Danych.. Służymy pomocą przy rejestracji domen, instalacji skryptów, konfiguracji poczty i wielu innych.. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie naszej oferty, czy też potrzebują więcej informacji, jesteśmy dostępni pod podanymi poniżej różnymi formami kontaktu.. Możecie Państwo również skorzystać z naszego.. formularza kontaktowego.. Siedziba firmy:.. ul.. Fabryczna 11.. 43-100 Tychy.. Kontakt:.. tel.. 508-166-109.. e-mail:.. Wieloletnia obecność na rynku i ogromne doświadczenie w projektowaniu stron, pozycjonowaniu, hostingu i serwisie sprzętu sprawiają, że zaufało nam już wielu Klientów.. Home.. |.. O nas.. Oferta.. Portfolio.. Katalog stron.. Kontakt.. projektowanie stron, tworzenie stron www, pozycjonowanie stron, serwisy internetowe, tychy, gliwice, katowice..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: O firmie Control - Tychy, Katowice, Gliwice
  Descriptive info: Firma Control.. powstała w maju 2008 roku, aby świadczyć usługi serwisu dla sprzętu komputerowego oraz peryferyjnego dla firm oraz kllientów indywidualnych.. Od września 2008 roku rozszerzyła swoje działania o projektowanie stron www oraz pozycjonowanie jej w wyszukiwarkach.. Mimo, że jesteśmy młodą firmą posiadamy duże doświadczenie.. Jesteśmy pasjonatami techiniki komputerowej.. Szczególny nacisk kładziemy na miłą i rzetelną obsługę klienta.. Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem informatyków pracujących na co dzień z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym.. Posiadamy wysokie umiejętności  ...   profesjonalizm oraz dopasowanie do potrzeb klienta.. Internet traktujemy bardzo poważnie - tak samo naszych klientów.. Dlatego serwisy WWW które tworzymy są dopracowane pod każdym względem.. Projektujemy strony które są estetyczne, efektywne i szybkie w działaniu.. Tworzymy strony w oparciu o autorskie skrypty, nie używamy darmowego oprogramowania.. Do tworzenia stron i portali używamy języków programowania takich jak: PHP, XHTML, AJAX, JavaScript, XML, CSS.. Tworzymy również wizytówki firm w technologii flash.. Każdy projekt jest wykonywany według wymagań klienta..

  Original link path: /o_nas.html
  Open archive

 • Title: Oferta, Projektowanie stron Tychy
  Descriptive info: Firma Control oferuje usługi z zakresu:.. - doradztwo w zakresie strategii internetowej.. - projektowanie stron internetowych, tworzenie prostych serwisów WWW, stosowanie języka HTML i animacji Flash.. - projektowanie stron internetowych, tworzenie zaawansowanych systemów bazodanowych z wykorzystaniem języka PHP i baz danych SQL.. - wizytówki internetowe.. - aplikacje bazodanowe.. - portale internetowe (społecznościowe, ogłoszeniowe, informacyjne itd.. ).. - banery reklemowe wykonane w techonologii flash.. - prezentacje multimedialne.. - sklepy internetowe.. - systemy CMS.. - pozycjonowanie stron internetowych.. - serwis komputerów.. - serwis drukarek.. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie.. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy..

  Original link path: /oferta.html
  Open archive
 •  

 • Title: Portfolio, nasze realizacje - Control - Tychy, Katowice, Gliwice
  Original link path: /portfolio.html
  (No additional info available in detailed archive for this subpage)

 • Title: Kontakt - Control - Tychy, Katowice, Gliwice
  Descriptive info: Zapraszamy do nawiązania kontaktu.. Możecie Państwo również skorzystać z formularza kontaktowego.. Dane firmy:.. Control.. NIP: 646-258-39-44.. REGON: 240993009.. 43-100 Tychy.. Formularz kontaktowy.. Imię i Nazwisko:.. Telefon:.. Adres email:.. Treść wiadomości:.. Przepisz kod obrazkowy:..

  Original link path: /kontakt.html
  Open archive

 • Title: Projektowanie stron Tychy
  Descriptive info: Strony internetowe.. to najtańszy i najszybszy sposób promocji firmy.. Internet posiada nieograniczone możliwości i obecnie jest jednym z podstawowych form reklamy firm, usług i produktów.. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu stron internetowych, różnego rodzaju serwisów informacyjnych, ogłoszeniowych, portali społecznościowych.. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio.. Przy projektowaniu stron korzystamy z różnych technik programowania i nowoczesnych rozwiązań.. Nasze strony są wykonywane według standardów W3C i optymalizowane pod kątem pozycjonowania aby były  ...   obsługę w zakresie: projektowania stron www, sklepów internetowych, rozbudowanego zarządzania treścią na stronie, pozycjonowania, konfiguracji serwera, hostingu serwisów internetowych, konfiguracji poczty, rejestracji domen i wiele innych.. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoja strona będzie wykonana solidnie i w wyznaczonym wcześniej terminie.. Gwarantujemy fachową obsługe i dobry kontakt z zespołem wykonującym dla Państawa projekt.. z takich miast jak: Tychy, Katowice, Gliwice, Kraków, Warszawa.. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami!..

  Original link path: /projektowanie_stron_internetowych.html
  Open archive

 • Title: Pozycjonowanie stron Tychy
  Descriptive info: Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych.. Zastanawisz się dlaczego konkurencja ma więcej klientów? Dlaczego korzystają z usług innych firm mimo że Twoje oferta jest lepsza?.. Według badań statystycznych 40-80% użytkowników korzysta z wyszukiwarek internetowych, każdy z nich może być Twoim potencjalnym klientem.. Dlatego tak ważne jest aby strona posiadała jak najwyższe  ...   wyszukiwanie pierwsze 2 strony.. Nie wystarczy posiadać ładną stronę, trzeba ją pokazać potencjalnym klientom, większość wejść na nasze strony pochodzi właśnie z wyszukiwarek internetowych.. Oferujemy profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach.. Wiemy co zrobić by Twoja strona pokazywała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.. Skontaktuj się z nami już dziś!..

  Original link path: /pozycjonowanie_stron_internetowych.html
  Open archive

 • Title: Control - Projektowanie stron Tychy, Gliwice
  Descriptive info: Hosting stron internetowych, domeny, konta pocztowe..

  Original link path: /hosting.html
  Open archive •  


  Archived pages: 8