www.archive-net-2013.com » NET » E » E-KURSY

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 20 . Archive date: 2013-08.

 • Title: Darmowy kurs pozycjonowania
  Descriptive info: .. Słowa kluczowe.. Tytuł.. Meta tagi.. Nagłówki i wyróżnienia.. Treść i obrazki.. Google Sitemaps.. Budowa linków.. Dobre i złe linki.. Zdobywanie linków.. Katalogowanie.. Systemy wymiany linków.. Zaplecze pozycjonerskie.. Nie bądź spamerem.. Zaawansowane pozycjonowanie.. Pozycjonowanie i optymalizacja.. Skuteczne pozycjonowanie.. Darmowy kurs pozycjonowania stron internetowych.. Cieszę się z faktu, ze mogę podzielić się z Tobą moja wiedzą na temat pozycjonowania stron internetowych.. Pozycjonowanie.. strony nie jest sprawą łatwą.. Leży jednak w zasięgu możliwości każdego, kto zna choćby podstawy html i poświęci na pozycjonowanie trochę czasu.. Czego nauczy Cię ten kurs pozycjonowania.. Po przestudiowaniu kursu będziesz wiedzieć: jak dobrać słowa kluczowe,.. jak odpowiednio przygotować elementy strony,.. jak dobrać Tagi, nagłówki,  ...   kurs założyłem, że znane Ci są podstawy HTML (podstawowy kod stron www), które będą wykorzystane w dalszej części kursu.. Jeśli jednak tak nie jest, musisz na własną rękę nieco się podszkolić.. Przejrzyj więc.. Kurs HTML.. Mogę zagwarantować Ci, ze stosując się do moich porad znacznie poprawisz pozycję Twojej strony w wyszukiwarkach.. Czytaj uważnie, korzystaj z wiedzy i wprowadź swoja stronę do czołówek rankingów.. ?.. Poznaj tajniki wyszukiwarek!!!.. Zapisz się na DARMOWY kurs:.. Wszystko co musisz wiedzieć o wyszukiwarkach.. Wypełnij formularz.. imię.. e-mail.. Szanuję Twoją prywatność.. Nie udostępnię nikomu Twojego adresu.. W każdej chwili możesz się wypisać.. © 2007-2013 e-kursy.. net | Wszelkie prawa zastrzeżone |.. Polityka Prywatności.. |..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Keywords - słowa kluczowe - pozycjonowania
  Descriptive info: Keywords - słowa kluczowe.. Pierwszym i niezwykle ważnym krokiem, jaki musisz zrobić, by osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach jest odpowiednie dobranie słów kluczowych.. Słowa kluczowe to te, które użytkownik wpisuje w wyszukiwarkę, chcąc odnaleźć produkt, czy informacje w internecie.. Jak dobrać słowa kluczowe.. To, jakie słowa dobierzesz przełoży się na stopień trudności pozycjonowania strony i generowania ruchu.. Pojawiają się tu dwie podstawowe trudności:.. Wybór słowa, które jest tak popularne, że trudno będzie Ci się przebić na szczyt rankingu.. W tym przypadku musisz iść na pewien kompromis i wybrać słowo popularne i jednocześnie takie, z którym masz szanse przebić się na szczyty  ...   nisko na jedno.. Wybór słów/słowa z punktu widzenia webmastera, a nie z punktu widzenia internauty.. Tu webmasterzy często popełniają błąd.. Słowa, które dobierają nie są tymi, których szukają internauci.. Jeśli np.. robisz stronę o ornitologii zapomnij na chwile, ze jesteś specjalistą w tej dziedzinie.. Postaw się w roli laika, który będzie szukał informacji na ten temat.. Ja, szukając tych informacji nie wpisze w wyszukiwarce ornitologia , tylko np.. ptaki , ptaki w Polsce itp.. Musisz myśleć jak przeciętny gość Twojej strony.. Zastanów się teraz nad doborem słów kluczowych, a następnie dowiedz się.. jak wybrać tytuł strony.. Podziel się tym artykułem z innymi:..

  Original link path: /keywords-slowa-kluczowe.php
  Open archive

 • Title: Title - jak wybrać tytuł strony internetowej
  Descriptive info: Tytuł strony.. Tytuł strony jest to napis wyświetlany na górnej belce przeglądarki.. Tytuł jest również podstawową informacją wyświetlaną w wynikach wyszukiwarek.. W kodzie HTML znajduje się on w tagach:.. title tu tytuł strony /title.. Rola tytułu strony.. Tytuł artykułu w czasopiśmie jest zapowiedzią tego, co czytelnik znajdzie dalej.. Czy zainteresowałby Cię artykuł zatytułowany Wiadomość , News ? Mnie niezbyt.. Podobnie jest w przypadku strony internetowej.. Tutaj jednak powinno się zwrócić uwagę na więcej aspektów.. Przy doborze tytułu należy wziąć pod uwagę dwa aspekty:.. Umieszczenie w tytule słów kluczowych - to robimy dla wyszukiwarki.. W treść tytułu warto wpleść słowa kluczowe.. Nie należy ich jednak dublować i upychać zbyt wielu.. Należy zachować umiar i umieścić 2-3 najważniejsze słowa kluczowe.. Pamiętaj ze tytuł nie może być zbyt długi, gdyż im mniej będzie w nim słów tym większa waga każdego z nich.. Przejrzystość, jasność i lotność tytułu - ma to znaczenie  ...   nie przełożyć na ilość odwiedzin Twojej strony.. Aby nie być gołosłownym, opracuje teraz z Tobą dobór tytułu na przykładzie.. Załóżmy że mamy do wypromowania portal turystyczny Krakowa.. Wybrane przez nas słowa i frazy kluczowe to:.. tanie hotele.. ,.. tani nocleg.. zabytki.. Kraków.. Najprościej byłoby wepchnąć po prostu te słowa do tytułu.. Ale czy to zachęci internautę do odwiedzenia Twojej strony? Czy zachęciłoby Ciebie?.. Czy nie lepiej byłoby zrobić to tak:.. Kraków - poznaj z nami najpiękniejsze zabytki, znajdź tanie hotele i noclegi.. Nie jest to oczywiście genialne hasło marketingowe.. Tytuł wymyśliłem na poczekaniu.. Odzwierciedla on jednak fakt, ze można pogodzić działanie pod przeglądarki i pod czytelników.. Pamiętaj dla kogo tworzysz stronę internetową.. Zawsze na pierwszy miejscu postaw potencjalnego internautę.. Lepiej umieścić choćby tylko 1 słowo kluczowe w tytule, ale zachęcić przy okazji odwiedzającego.. Możesz zająć się teraz tworzeniem tytułu.. Gdy już skończysz przejdź do koleknej części opisującej.. Meta Tagi..

  Original link path: /tytul-title.php
  Open archive

 • Title: Meta-tagi - darmowy kurs pozycjonowania
  Descriptive info: Kolejną częścią Twojej strony, której potrzebna jest optymalizacja są.. meta tagi.. jeszcze niedawno była, to najważniejsza, pod względem pozycjonowania, cześć witryny.. Roboty sieciowe analizowały ją dokładnie i przywiązywały do niej dużą wagę.. Z tej części strony korzysta wiele wyszukiwarek (np.. robot Onetu), ale już robot.. Google traktuje ją jako zwykły tekst na stronie (więcej na temat robotów dowiesz się z kursu).. Meta tag description.. Pierwszym meta tagiem, którym się zajmiemy to.. description.. W kodzie witryny wygląda on następująco:.. meta name= description content= tu wpisujesz opis strony.. W tym Tagu umieścisz opis Twojej strony.. Pod tytułem strony wyświetli go większość wyszukiwarek, więc warto poświęcić trochę czasu na jego zredagowanie.. Należy w nim użyć słów kluczowych.. Najlepiej na samym początku, gdyż zyskują wtedy większą wagę.. Pamiętaj jednak, że opis piszesz przede wszystkim dla ludzi.. Należy więc zachować odpowiednią formę i zadbać, aby opis brzmiał jak dobra reklama.. Posłużymy się przykładem z poprzedniej lekcji i stworzymy opis dla naszej strony o Krakowie.. Portal turystyczny miasta Kraków.. Z nami znajdziesz tanie noclegi, hotele, zabytki warte poznania.. Poznaj z nami Kraków.. Meta tag keywords.. Opis strony mamy juz gotowy.. Zajmijmy się teraz meta Tagiem.. keywords.. Jest to nic  ...   Jedno słowo wpisuj tam najwyżej 2 razy oddzielając je od siebie innymi,.. 3.. Zamiast używać podwójnie jednego słowa, użyj go w innej formie gramatycznej.. 4.. Pamiętaj aby liczba słów i fraz nie przekroczyła 15.. Dla naszego serwisu turystycznego może to wyglądać tak:.. Kraków, tanie hotele, noclegi, zabytki, hotel, nocleg, tani, wakacje w Krakowie.. Metatag robots.. Trzecim istotnym tagiem jest informacja dla robotów sieciowych.. robots.. Informuje on robota sieciowego, jakie części strony ma zaindeksować.. Pełny tag może wyglądać następująco:.. meta name= robots content= index,follow.. Informacje dot.. sposobu indeksowania podawane są w cudzysłowie w parametrze.. content.. Mogą się tam znaleźć następujące instrukcje:.. -.. index.. - pozwala zaindeksować zawartość,.. noindex.. - nie pozwala zaindeksować strony,.. follow.. - pozwala robotom indeksować strony, do których linkujemy.. nofollow.. - zapobiega indeksowaniu stron, do których linkujemy.. all.. - wykonuje instrukcje index,follow.. none.. - równoważne z noindex,nofollow.. Ważna uwaga!.. Twoja strona będzie się pewnie składała z kilku podstron.. Zadbaj o to, by znaczniki.. title.. i.. były inne dla każdej podstrony.. Przystosuj je odpowiednio do treści każdej z podstron.. Zostaną one wtedy lepiej zaindeksowane przez roboty wyszukiwarek.. Stwórz teraz description i keywords dla Twojej strony.. Następnie dowiedz się.. jak dobrać nagłówki i wyróżnienia..

  Original link path: /meta-tagi.php
  Open archive

 • Title: Nagłówki i wyróżnienia - kurs pozycjonowania za darmo
  Descriptive info: Nagłówki - heading.. Nagłówki.. można porównać z tytułami i podtytułami artykułów w gazecie.. Roboty sieciowe, tak jak i Ty, czytają tytuły artykułów :).. Nagłówki w kodzie HTML oznaczane są następująco:.. h1 /h1.. h2 /h2.. h3 /h3.. itd.. Im większa cyfra, tym mniejsze znaczenie nagłówka.. Zaczynamy od nagłówka.. h1.. Określa on tytuł artykułu, mówi czytelnikowi, o czym będzie czytał.. Te same informacje uzyskuje robot wyszukiwarki.. W nagłówku.. (w innych również) powinieneś umieścić słowa kluczowe.. Pamiętaj, aby zrobić to sensownie - nagłówki czytają także ludzie.. Spraw, aby zainteresowały one i czytelnika i dały potrzebne informacje robotowi.. Nie upychaj w nagłówku samych słów kluczowych.. Pozostałe nagłówki stanowią tytuły poszczególnych części artykułu.. Do nich również zastosuj powyższe zasady.. Posłużymy się teraz naszą przykładową stroną.. Nagłówki dla niej mogą wyglądać tak.. h1 Krakow, perła polskich miast /h1.. h2 Najciekawsze zabytki Krakowa /h2.. h5 tekst wprowadzający /h5.. p treść artykułu /p.. h2 Tanie noclegi w Krakowie /h2.. h3 Najtansze hotele /h3.. p treść /p.. h3 Hostele - tani nocleg na każdą kieszeń /h3.. h3 Kwatery prywatne w Krakowie /h3.. Prawda, że to łatwe?.. Wyróżnienia.. Wielkość, rodzaj, kolory i style czcionek mają znaczenie dla wyszukiwarek.. Język (X)HTML operuje dwoma podstawowymi znacznikami do wyróżniania tekstu:.. Znaczniki formatujące.. Te znaczniki powodują zmianę wyglądu tekstu.. Gwarantują  ...   niewidoma, korzystająca z syntezatora mowy, otrzyma informację, że właśnie odczytywany jest cytat, że użyto akronimu, czy skrótu.. Znaczniki te podają również informację robotom wyszukiwarek, które przeglądają tekst strony jedynie w trybie tekstowym.. Dzięki użyciu w odpowiednich miejscach znaczników semantycznych, strona będzie więc lepiej zaindeksowana.. Przykłady znaczników semantycznych:.. strong /strong.. - pogrubienie - informacja o ważności tekstu objętego znacznikiem,.. cite /cite.. - pochylenie - w tym tagu umieszczamy np.. autora cytatu,.. q /q.. - cudzysłów - tu umieszczamy cytaty,.. code /code.. - stała szerokość znaku - w tym tagu umieszczamy kod komputerowy.. Kiedy stosować znaczniki formatujące,.. a kiedy semantyczne?.. Znaczniki formatujące.. użyjemy, gdy zależy nam na osiągnięciu zamierzonego efektu wizualnego.. Szczególnie dla treści, która ma być zauważona przez czytelnika mimo, iż nie wnosi szczególnych informacji.. zastosujemy, gdy chcemy wskazać, że tekst w nich zawarty ma jakieś specjalne znaczenie (jest to cytat, kod komputerowy, akronim itp.. ).. Pamiętaj, że w większości wypadków, to co chcesz wyróżnić dla czytelnika, będzie rónież ważne dla robotów.. Staraj się więc używać głównie.. znaczników semanycznych.. Nie popadaj w przesadę ;).. Wyróżniaj to, co warte jest wyróżnienia.. Przepełniony ozdobnikami tekst może zniechęcić czytelnika i dać fałszywy obraz robotom wyszukiwarek.. Popracuj teraz nad nagłówkami i wyróżnieniami na Twojej stronie.. jak tworzyć treść i opisać obrazki..

  Original link path: /naglowki-wyroznienia.php
  Open archive

 • Title: Treść i obrazki - darmowe pozycjonowanie
  Descriptive info: Roboty sieciowe nie analizują tylko meta tagów i nagłówków.. Istotne jest by zadbać o treść strony i podpisy obrazków.. Znaczenie treści strony w pozycjonowaniu.. Zajmijmy się treścią strony.. Poświęć jej dużo czasu.. Nawiąże tu znowu do zasady pisania tekstu dla ludzi.. To czytelnik jest dla Ciebie najważniejszy, dlatego musisz zadbać przede wszystkim, aby treść strony wywołała jego zainteresowanie.. Nie przeszkadza to w umieszczeniu w treści strony interesujących Ciebie słów i fraz.. Musisz zadbać, by zrobić to logicznie, spójnie i nie być posądzonym o manipulacje.. Tworząc treść nie zapominaj o wyróżnieniach.. Aby wyróżniać części tekstu, które mają największe znaczenie dla czytelnika i wyszukiwarek zastosuj.. znaczniki semantyczne.. Obrazki, a pozycjonowanie.. Jeśli umieszczasz na swojej stronie obrazki, to mogą się one stać  ...   Opis obrazka.. Pamiętaj!.. Zbyt duże nagromadzenie słów kluczowych w tym miejscu może zostać potraktowane jako spam.. Staraj się opisywać obrazki zgodnie z tym, co przedstawiają i logicznie wplatać w opis słowa kluczowe.. Po raz kolejny posłużymy się przykładem naszego portalu turystycznego, by zobrazować sytuacje.. Na stronie mamy umieszczone zdajecie jednego z przedstawianych hoteli.. Do wstawienia i opisanie zdjęcia używamy takiego tagu:.. img src= lajkonik.. gif alt= Kraków - tanie hotele - Lajkonik.. I już mamy na stronie o jedno słowo kluczowe więcej.. Pokaż wyszukiwarkom, że istniejesz.. Gdy juz uporasz się z powyższymi zadaniami, możesz zgłosić swoja stronę do wyszukiwarek:.. Google.. Onet.. Netsprint.. Stwórz teraz treść swojej strony i opisz odpowiednio obrazki.. Dodaj ją do wyszukiwarek.. jak stworzyć Google Sitemaps..

  Original link path: /tresc-obrazki.php
  Open archive

 • Title: Google Sitemaps - mapa strony - darmowy kurs pozycjonowania
  Descriptive info: Teraz zajmiemy się optymalizacją pod kontem tylko i wyłącznie wyszukiwarki Google.. Możesz zapytać dlaczego? Juz odpowiadam.. Dlatego ze Google generuje największą ilość odsłon (ok.. 90%) w Polsce, spośród wszystkich wyszukiwarek.. Możesz to sprawdzić w serwisie.. ranking.. pl.. Dlatego właśnie spróbujemy ułatwić robotom google szybkie i pełne zaindeksowanie Twojej strony.. Google samo postarało się, by nam to ułatwić, tworząc program Google Sitemaps.. Czym jest Google Sitemaps.. Sitemap (mapa strony).. służy do poinformowania robota sieciowego o wszystkich podstronach serwisu, ich ważności i częstotliwości aktualizacji.. Wiesz już co to Sitemaps, a teraz powiem Ci jak to zrobić.. Jak stworzyć Sitemaps.. Pierwszym krokiem jest stworzenie odpowiedniej Sitemapy.. Google dostarcza nam do tego narzędzie, z którego ja jednak nie korzystam.. Polecam prostszy sposób.. Wystarczy odwiedzić stronę.. http://enarion.. net/google/phpsitemapng/crawler/.. tam wpisać adres strony.. Po wciśnięciu Submit nasza witryna zostanie odwiedzona i sprawdzone zostaną linki.. Następnie otrzymamy możliwość ustawienia częstotliwości zmian i priorytetu strony.. Gdy już to zrobimy klikamy Creater sitemap i wygenerowana mapę zapisujemy jako sitemap.. xml.. Skrypt działający na tej stronie  ...   głównym katalogu naszego serwisu (w tym samym miejscu, co plik index.. html, index.. htm lub index.. php).. Drugim krokiem będzie dodanie sitemapy do Google.. Aby to zrobić musisz być posiadaczem Google Account.. Jeśli go nie posiadasz, to możesz założyć je.. tutaj.. Po założeniu konta logujesz się do.. Zobaczysz wtedy panel w który możesz dodać witrynę.. Zostaniesz poproszony o weryfikację własności witryny.. Wystarczy postępować według wskazówek.. Po prawidłowej weryfikacji podasz adres pod którym znajduje się Twoja mapa strony.. Jeśli wszystko wykonasz dobrze, to Twój sitemap pojawi się na liście ze statusem oczekujący.. Musisz teraz dać trochę czasu robotowi na pobranie sitemap.. Jeśli Twój sitemap będzie zawierał błędy, Google poinformuje Cię o tym.. Możesz te błędy poprawić i powtórzyć dodawanie sitemapy.. Aktualizacja Sitemap.. Ważnym krokiem jest aktualizacja sitemapy.. Musisz pamiętać, że jeśli dodajesz jakakolwiek stronę do serwisu warto aktualizować także sitemapę.. Pozwoli to na szybkie i prawidłowe indeksowanie wszystkich podstron przez wyszukiwarkę Google.. To wszystkie informacje o sitemapach.. Możesz teraz zacząć tworzyć własną sitemape.. Następnie sprawdź.. jak budować linki..

  Original link path: /google-sitemaps-mapa-strony.php
  Open archive

 • Title: Jak budować linki - kurs pozycjonowania za darmo
  Descriptive info: Twoja strona jest już zoptymalizowana dla wyszukiwarek.. Jest to ważna sprawa.. Będzie jednak miała małe znaczenie, jeżeli do Twoje strony nie będą prowadzić linki.. Link Popularity.. Ogromny wpływ na pozycję Twojej strony ma.. , czyli ilość linków, jakie prowadzą do Twojej strony z innych zaindeksowanych stron.. Na tej podstawie, przemierzające sieć roboty, mogą stwierdzić jak bardzo Twoja strona jest popularna.. Jednak nie wszystkie linki wpływają pozytywnie na pozycję Twojej strony.. Niektóre mogą ją nawet mocno osłabić.. O tym jednak później.. Jak powinien być zbudowany link.. Duże znaczenie ma to, jak link do Twojej strony wygląda.. Musisz więc zadbać o odpowiedni.. anchor text.. Anchor text.. to treść, która znajduje się między znacznikami..  ...   link i przeczytają go roboty.. Na Twoja stronę powinien więc kierować tekst zawierający słowa kluczowe.. Przykłady:.. turystyczny-krakow.. pl Kraków poznaj z nami - najciekawsze zabytki, tanie hotele i noclegi /a.. warto jest różnicować.. Zadbaj o to żeby różne linki zawierały różne słowa kluczowe w różnych formach.. Pamiętaj, że znaczenie ma długość anchor textu i pozycja słów kluczowych w nim zawartych.. Im tekst krótszy, tym znaczenie poszczególnych słów większe.. Linki graficzne.. Jeśli korzystasz z linków graficznych odpowiednikiem.. w nich, będzie.. parametr ALT.. Dowiedz się.. jak stosować patametr alt w linkach graficznych.. Wiesz już jak buduje się linki graficzne i tekstowe.. Dowiedz się się.. jak zdobyć dobre linki i jak unikać tych złych..

  Original link path: /budowa-linkow.php
  Open archive

 • Title: Dobre i złe linki - darmowe pozycjonowanie
  Descriptive info: Wiesz już jak buduje się linki, tak by jak najkorzystniej wpływały na pozycje Twojej strony w wyszukiwarkach.. Musisz zadbać również o.. jakość linków.. Teraz dowiesz się na jakich stronach warto linki posiadać, a na jakich nie.. Jaki linki są wartościowe dla strony.. Największą wartość przedstawiają linki na stronach powiązanych tematycznie z.. Twoją.. Duże znaczenie ma też.. PageRank.. (PR) stron linkujących (więcej na.. temat PR przeczytasz w.. Wikipedii.. ).. Wpływa on znacząco na PR Twojej strony.. w ostatnim czasie stracił nieco na znaczeniu, ale nadal jest jednym z.. parametrów określających jakość strony internetowej.. Istotne jest, aby linki do Twojej strony prowadziły ze stron zaindeksowanych przez Google.. Linki które szkodzą.. Jeśli strona nie jest  ...   Link z takiej strony jest bezwartościowy, a może nawet zaszkodzić pozycji Twojej strony.. Aby sprawdzić czy strona znajduje się w indeksie wystarczy wpisać jej adres w okienku wyszukiwarki.. Unikaj linków ze stron pornograficznych, hazardowych, zawierających treści niezgodne z prawem, nawołujących do nienawiści na tle etnicznym, religijnym, rasowym itp.. Linki z tych stron również są szkodliwe.. Niezbyt dobrze widziane są farmy linków.. Farma to strona, na której znajdują się odsyłacze do innych stron, a nie zawiera ona innej treści (więcej w.. W.. ikipedii.. Należy uważać na.. katalogowanie stron.. , gdyż niektóre katalogi mogą zostać uznane za farmy.. Wiesz już jakich linków unikać, a jakie mogą przynieść Ci korzyści.. Teraz dowiedz się.. jak zdobywać linki..

  Original link path: /dobre-zle-linki.php
  Open archive

 • Title: Jak zdobywać linki - pozycjonowanie za darmo
  Descriptive info: Jak zdobyć linki?.. Linki można zdobywać na bardzo wiele sposobów.. Są to zarówno sposoby darmowe jak i płatne.. Bez względu to, czy płacimy za linki, czy mamy je za darmo, trzeba dbać o.. Linki w katalogach.. Pierwszym krokiem do zdobycia linków może być rejestracja w najbardziej popularnych i wartościowych katalogach.. Każda wyszukiwarka ma swoje ulubione katalogi.. I tak dla:.. Google jest to.. Open Directory Project.. ;.. pl jest to.. Ogólnopolski Katalog Onetu.. wp.. pl.. Katalog WP.. (tu wpis dodawany jest za niewielką opłatą).. Oprócz wyżej wymienionych katalogów istnieją tysiące innych.. Do niektórch warto dodać swoje strony.. Więcej na ten temat w rozdziale.. Wymiana linkami.. Drugi krok to wymiana linków.. Z pewnością w sieci znajdują się serwisy poruszające podobną tematykę, co Twoja strona.. Warto nawiązać kontakt z ich twórcami i zaproponować wymianę linków.. Pamiętaj jednak o jakości linków! Sprawdź dobrze, czy warto się wymieniać  ...   zakup linków.. Jeśli zastanawiasz się gdzie takie linki kupić, to z pewnością zainteresuje Cię to, jak łatwo kupić.. linki na Allegro.. Pamiętaj o tym, by wcześniej dokładnie sprawdzić jakość strony, na której ma znaleźć się link do Twojego serwisu.. Niektórzy sprzedający linki spróbują Cię oszukać.. Oszustwa na płatnych linkach.. Wśród oferujących płatne linki znajdują się również osoby nieuczciwe.. Często zdarzają się oszustwa takie jak:.. oferowanie linków na stronach o oszukanym PageRank.. linki które nie są śledzone przez robota Google (link z parametrem.. rel= nofoolow.. lub z kodem.. meta name= robots content= nofollow, index.. linki umieszczone w kodzie JS (robot wyszukiwarki go nie czyta).. linki usuwane przed ustalonym czasem.. Kolejną metodą na zdobycie sporej liczby linków są.. systemy wymiany linków.. Na rynku istnieje kilka tego typu systemów.. Niektóre z nich są darmowe, niektóre płatne.. Ponieważ temat jest nieco szerszy omówię go w osobnym rozdziale -..

  Original link path: /jak-zdobyc-linki.php
  Open archive

 • Title: Katalogowanie, dodawarka do katalogów - pozycjonowanie za darmo
  Descriptive info: Katalogowanie stron.. O dodawaniu stron do ważniejszych katalogów takich jak DMOZ, czy katalog Onetu wspominałem już przy okazji rozdziału opisującego.. zdobywanie linków.. Oprócz powyższych katalogów są jednak tysiące innych, do których stronę można dodawać.. Jak wybrać katalogi?.. Wybierając katalogi, do których dodamy swoje strony musimy się kierować przede wszystkim zasadami, o których wspominam we wcześniejszych fragmentach kursów.. Musimy również zwrócić uwagę, czy katalog jest.. SEO Friendly.. tzn.. , czy oferuje.. linki bezpośrednie.. To bardzo ważne, gdyż właśnie te linki mają największą wartość.. Co to Presell Page (Precel).. Katalogi Presell Page.. , żartobliwie nazywane.. Precel.. , to stosunkowo nowy typ katalogów.. Napisałem katalogów w cudzysłowie, ponieważ nie są one typowymi katalogami.. Presell Pages.. , to strony z artykułami, w których umieszczamy linki.. Linki są otoczone dużą ilością treści (jak to w artykule) i dlatego roboty nie traktują ich jak zbiory (farmy) linków.. Linki stają się przez to  ...   znaleźć adresy katalogów.. Jest wiele serwisów, na których znajdziesz.. adresy katalogów stron.. Ja mogę polecić szczególnie jeden -.. katalogiseo.. info.. Automatyczne dodawanie do katalogów.. Ręczne dodawanie do katalogów jest niezwykle uciążliwe.. Warto więc skorzystać z dodawarki.. Poniżej dwie z których korzystam:.. Linkiseo.. ma w bazie ponad 2500 zweryfikowanych ręcznie katalogów, a w weryfikacji znajduje się kolejne kilka tysięcy, które wkrótce znajdą się w bazie.. Twoja strona będzie do nich dodawana.. Adder.. to doskonałe rozwiązanie, gdy posiadasz większą liczbę stron do dodania.. Ma on większe możliwości niż.. Posiada bazę ponad.. 27000 katalogów.. oraz.. kilka tysięcy.. adresów forów PHPbb (dane na luty 2008).. Skrypt potrafi tworzyć i dodawać unikalne artykuły do Presell Page.. Ponadto dzięki skryptowi.. możesz oferować płatne pozycjonowanie dla innych i.. zarabiać.. Po skonfigurowaniu, skrypt działa w pełni automatycznie i pozycjonuje strony Twoje i Twoich klientów.. Wiesz już jak dodawać stronę do katalogów SEO.. Poznaj teraz..

  Original link path: /katalogowanie-stron-internetowych.php
  Open archive


 • Archived pages: 20