www.archive-net-2013.com » NET » C » CADCA

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 5 . Archive date: 2013-09.

 • Title: Kaderníctvo BIANCA - presťahované do budovy Byty, pri Kysuci | strihanie, predlžovanie vlasov, účesy, spoločenské, svadobné, strih, melír
  Descriptive info: .. Kaderníctvo.. Bianca.. v Čadci.. HLAVNÁ STRÁNKA.. |.. PORTFÓLIO.. PREDLŽOVANIE VLASOV.. ÚSPECHY.. MAPA.. Salón Bianca.. Túžite po veľkej zmene Vášho účesu? Hľadáte kaderníctvo v Čadci, ktoré Vám možno splní priania? Možno práve tieto túžby naplníme u nás v kaderníctve Bianca.. Kaderníctvo bolo v meste Čadca známe svojim programom zmenáreň publikovanom v miestnej tlači, kde sme dokázali zmeniť imidž a vzhľad žien v  ...   sebavedomie.. Pozor novinka!!!.. Predlžujeme vlasy.. Kde nás nájdete.. V prípade potreby objednávky na určitý termín je sa možné objednať na telefónnom čísle: 0904 631 820.. ZMENA ADRESY:.. Marcela Kubalová - Salón Bianca.. ul.. Májová 1107 (Budova BYTY.. s.. r.. o-Čadca) v parku pri rieke Kysuca.. 02201 Čadca, IČO: 41588916 -.. mapa.. 2012 © Vytvorilo.. 1Q.. sk.. pre stránky hostované na.. Cadca.. net..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Kaderníctvo BIANCA - portfólio služieb, svadobné účesy, spoločenské
  Descriptive info: Portfólio služieb.. Neustále zdokonaľovanie služieb a dlhoročné venovanie sa tejto oblasti nám dovoľuje ponúkať Vám služby v oblasti strihu a účesov ku každej príležitosti.. Ponúkame Vám:.. svadobné účesy.. spoločenské účesy, účesy na plesy, stužkové.. klasické účesy.. melírovanie.. alebo len účesy, keď sa chcete páčiť svojej polovičke.. predlžovanie vlasov.. Dokážeme vyhovieť Vašim požiadavkám.. Príďte k nám a presvedčte sa..

  Original link path: /portfolio.htm
  Open archive

 • Title: Kaderníctvo BIANCA - Predlžovanie vlasov v Čadci
  Descriptive info: Predlžovanie vlasov.. Ako novinku prinášame svojim zákazníkom predlžovanie vlasov.. Kvalitná práca, ktorú je možné vykonať aj priamo u vás doma.. V rámci Čadce je to bez problémov.. Prídeme priamo k Vám a dokážeme Vám splniť Vaše túžby.. Dlhšie vlasy môžu byť realitou.. Ozvite sa nám, alebo sa príďte informovať osobne.. Viac informácií o postupe a cenách po dohode.. Predlžovanie vlasov v Čadci kvalitne so zárukou spokojnosti..

  Original link path: /predlzovanie-vlasov.htm
  Open archive

 • Title: Kaderníctvo BIANCA - úspechy, školenia a ceritifkáty
  Descriptive info: Certifikáty a kurzy.. Naše služby sa vyznačujú bohatými skúsenosťami a najmä neustálym vzdelávaním.. Absolvujeme kurzy, školenia, sledujeme nové trebndy a venujeme sa aj vzdelávaniu v doplnkových oblastiach.. Dokážeme Vám preto ponúknuť služby idúce s dobou, moderné prvky, strihy a vyhovieť tak požiadavkám zákazníka.. Pre odbornosť absolvujeme aj zahraničné školenia a používame len overené  ...   v týždenníku Kysuce predstavuje možnosť ženám a mužom podstúpiť zmenu čo sa imidžu a účesu týka.. Program v spomenutom týždenníku pozostáva z fotografií a vlastností zákazníka pred zmenou, a následne po zmene.. Vždy je viditeľný rozdiel a veľké zmeny, ktoré sa dajú šikovnými rukami docieliť.. - Týždenník KYSUCE ročník približne 2007 až 2009..

  Original link path: /uspechy.htm
  Open archive

 • Title: Kaderníctvo BIANCA - Mapa a poloha prevádzky pri rieke Kysuca
  Descriptive info: Mapa.. V septembri 2012 bolo kaderníctvo presťahované z budovy Domu Kultúry na nové miesto k brehom rieky Kysuca do tichého parku do budovy BYTY, s.. o.. na miesto bývalého výjazdu záchraniek.. Dnes na tomto mieste nájdete zaujímavú ponuku rôznych služieb, medzi inými aj prevádzku kaderníctva Bianca.. Pôvodné miesto pôsobenia v Dome Kultúry zhodou zvláštnych okolností zaujala iná prevádzka iného kaderníctva inej kaderníčky, ktorá nie je súčasťou Salónu Bianca.. Salón Bianca nájdete na novom mieste presne na mape nižšie.. Zvětšit mapu..

  Original link path: /mapa.htm
  Open archive


 • Archived pages: 5