www.archive-net-2013.com » NET » 3 » 3DMOBILY

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 27 . Archive date: 2013-03.

 • Title: 3D Mobily - mobilní telefony s 3D displejem
  Descriptive info: .. Recenze a preview pro 3D mobily.. Na těchto stránkách naleznete nejnovější informace ze světa 3D mobilů.. Mobilní telefony s 3D displejem se pomalu ale jistě začínají prosazovat a postupně začnou nahrazovat běžné mobily s klasickým displejem, který dokáže zobrazit pouze dva rozměry.. 3D mobily jsou schopny zobrazit i zaznamenat třetí rozměr obrázků a videí a přináší tak úplně nové multimediální zažitky na pole mobilních telefonů!.. Novinky.. 3D telefony.. Katalog.. 3D displej.. Videa.. Slovník pojmů.. Napište nám.. 3D mobil.. Tímto termínem se označuje mobilní telefon, který umí natáčet 3D videa.. dále dokáže pomocí stereoskopického displeje zobrazit 3D fotografie i 3D videa.. Pokud již vlastníte 3D mobil, můžete se s námi podělit o zkušenosti.. Jestliže se chystáte pořídit nový 3D mobil, můžete najít inspiraci v článcích na webu.. News o 3D telefonech.. Tyto webové stránky Vám přinášejí pravidelné krátké zprávy z oblasti 3D mobilů.. Buďte v obraze, co se děje na poli mobilní komunikační techniky a sledujte web 3dmobily.. net.. 3D mobily.. V katalogu můžete najít dostupné 3D mobily pro ČR a SR.. 3D mobily postupně vytlačí běžné mobily a nezbyde nic jiného než přijmout 3D mobily zobrazující třetí rozměr jako samozřejmost.. 28.. 01.. 2013.. Jaký je dnes zájem o  ...   svůj Galaxy S 3D už v únoru 2012 na MWC.. 23.. MWC 2012 se blíží.. Veletrh mobilních zařízení v Barceloně se blíží a tak pojďme zauvažovat nad tím, co přinese.. 15.. HTC Evo 3D dramaticky zlevnil.. 3D mobilní telefon značky HTC, Evo 3D se nyní v e-shopech začal objevovat za skvělou cenu.. 14.. 08.. 2011.. Bude 3D mobil od Samsungu ještě v roce 2011?.. Dočkáme se ještě v roce 2011 3D mobilu také od společnosti.. Samsung.. ?.. 02.. 07.. Do ČR přichází první 3D mobil!.. V srpnu se v mnoha obchodech s mobilními telefony objeví 3D mobil LG Optimus 3D a odstartuje tak řetězovou reakci příchodu 3D mobilních telefonů na trh v ČR.. 26.. 05.. Co umí 3D mobily?.. Shrnutí důležitých schopností zatím představených 3D mobilních telefonů.. 01.. Další 3D mobil: HTC Evo 3D.. Zatím málo početná rodina 3D mobilů má další přírůstek.. Je jím přístroj HTC Evo 3D, který se představil v únoru na MWC v Barceloně a k dostání bude zatím pouze v USA.. 02.. První 3D mobil byl představen!.. Společnost LG z Jižní Koreji jako první představila široké veřejnosti mobilní telefon s 3D displejem.. 1.. 2.. 3D Mobily 2012,.. info@3dmobily.. net.. , Webdesign:.. Dynamic Softworks.. 2010-2012..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: 3D telefony - 3dmobily.net
  Descriptive info: Co to vlastně jsou 3D telefony?.. Pojem 3D telefony lze definovat jako mobilní telefony, které jsou osazeny 3D displejem.. Ten ve 3D telefonech umí zobrazit trojrozměrné fotografie i videa.. Navíc není při sledování 3D telefonů nutné použít 3D brýle.. To je velký pokrok oproti dosud známým 3D technologiím, které umožňovaly divákům sledovat 3D obraz pouze za pomocí speciálních 3D brýlí.. 3D telefony tak lze používat stejně pohodlně jako běžné mobilní telefony.. Operační systém pro 3D telefony.. Jako nejpoužívanější softwarová platforma pro 3D telefony se prosadil operační systém.. Android.. Tento systém není příliš hardwarově náročný a 3D telefony jsou již běžně vybaveny dvoujádrovými procesory, na kterých systém běží hladce.. Dále se objevují konkurenční systémy jako je Windows Mobile, který  ...   3D efekt jeví jako daleko slabší.. U každého přístroje se však 3D efekt dá nastavit, takže lze snadněji dosáhnout požadovaného zobrazení i v dalších pozorovacích úhlech.. 3D telefony a epilepsie.. 3D telefony nevyžadují použití 3D brýlí, přesto se doporučuje nesledovat obraz na displeji u 3D telefonů příliš dlouho v kuse.. Před použitím 3D telefonu se ujistěte, že netrpíte epilepsií či závratí.. Zatím dostupné 3D telefony v ČR.. 3D telefony jsou v České Republice k dostání od léta roku 2011, kdy se na trhu objevily hned dva zástupci.. Jednalo se o.. HTC Evo 3D.. a.. LG Optimus 3D.. Původně byly prodávány za cenu výrazně přesahující deset tisíc korun.. Na začátku roku 2012 se 3D telefony dají sehnat již za polovinu..

  Original link path: /3d-telefony/
  Open archive

 • Title: Katalog mobilů - 3dmobily.net
  Descriptive info: Katalog 3D mobilů.. Katalog mobilních telefonů s 3D displejem.. Název.. Datum představení.. Prodej v ČR od.. 03.. 2011.. Srpen 2011.. LG Optimus 3D Max.. 2012.. Červen 2012.. Sharp Aquos SH-12C.. 20.. 05.. Leden 2012..

  Original link path: /katalog/
  Open archive
 •  

 • Title: 3D displej - 3dmobily.net
  Descriptive info: Jak funguje 3D displej.. Přítomností tzv.. trojrozměrného displeje se 3D mobilní telefony odlišují od těch "běžných".. 3D displej je zobrazovací zařízení schopné vyvolat u pozorovatele dojem stereoskopického trojrozměrného obrazu.. Základním požadavkem je rozklad obrazu na snímky, které jsou zobrazeny zvlášť pro levé a pravé oko.. Tyto snímky jsou pak v mozku pozorovatele spojeny a vzniká tak dojem 3D obrazu.. Aby tento princip mohl fungovat, musí být oči pozorovatele stále na jednom místě.. Toto omezení neplatí pro holografické displeje.. Typy 3D displejů.. 3D displej a způsoby předvádění 3D obrazu se dělí na několik technologií, z nichž některé byly vyvinuty již v 19.. století.. Stereoskopický.. Technologie vyvinutá v 19.. století  ...   podobné pomůcky na straně pozorovatele.. Optika sama rozděluje obrázky pro obě oči a to vyžaduje poměrně přesnou polohu očí vůči displeji.. Počítačem generovaný hologram.. Tento 3D displej dokáže vytvořit světelné pole, které je podobné tomu z původní reprodukované scény s horizontální i vertikální paralaxou napříč širokým rozsahem pozorovacích úhlů.. Efekt lze přirovnat pohledu z okna.. Tato technika produkuje věrné výsledky je však bohužel velmi náročná na výpočty aproto bude ještě chvíli trvat, než opustí prostředí výzkumných laboratoří.. Volumetrický displej.. Volumetrické displeje používají některé fyzikální techniky pro zobrazení světelných bodů.. Takové displeje používají pro zobrazení 3D obrazu místo pixelů tzv.. voxely.. Volumetrický displej se skládá z několika vrstev displejů..

  Original link path: /3d-displej/
  Open archive

 • Title: Videa - 3dmobily.net
  Descriptive info: Japonská společnost Sharp představuje svůj nový mobil.. Japonská společnost Sharp, která se léta zabývá vývojem elektroniky, představuje nový 3D mobil Sharp Aquos SH-12C jako odpověď na LG Optimus 3D.. LG Optimus 3D na MWC v Barceloně 2011.. Produkt manažer od LG představuje nový 3D mobil LG Optimus 3D na veletrhu v Barceloně..

  Original link path: /videa/
  Open archive

 • Title: Slovník pojmů - 3dmobily.net
  Descriptive info: Slovník pojmů pro 3D mobily.. Vymezení pojmů a slovních spojení pro 3dmobily.. 3D stylus.. Samsung mobil..

  Original link path: /slovnik-pojmu/
  Open archive

 • Title: Napište nám - 3dmobily.net
  Descriptive info: Nápady, připomínky a praktické zkušenosti.. Máte zkušenosti s konkrétním typem 3D mobilu a chcete se o ně podělit s ostatními?.. Neváhejte a napiště nám e-mail na.. Budeme rádi za každý postřeh..

  Original link path: /napiste-nam/
  Open archive

 • Title: 3D mobil - 3dmobily.net
  Descriptive info: Proč pořídit 3D mobil?.. 3D mobil lze chápat jako další stupeň ve vývoji mobilních komunikátorů.. Za pár let se již o 3D mobilech vůbec nebude mluvit jako o zvláštní skupině mobilních zařízení.. 3D zobrazení obrazu na displeji mobilu bude samozřejmé.. Již nyní má každý možnost "ochutnat budoucnost".. Každý 3D mobil je již vybaven dvoujádrovým procesorem, takže kromě toho, že koupí získáte technologickou vychytávku, budete mít i solidně výkonný přístroj.. Navíc je i běžné ovládání 3D mobilu zážitkem.. Pokud nesledujete displej 3D mobilu z příliš velkého úhlu, vždy dokážete dobře vnímat 3D efekt..  ...   videa i 3D fotografie.. Technické detaily 3D displeje naleznete.. zde.. 3D snímací optika.. 3D mobil dokáže provádět záznam trojrozměrného obrazu pomocí 3D snímací optiky.. Nejedná se o nic jiného než o dvojici čoček, které sledují stejný bod z různých míst.. Elektronika se pak postará o spojení dvou obrazů.. Kolik stojí 3D mobil?.. Když se objevil na trhu v České Republice první 3D mobil, konkrétně LG Optimus 3D, pohybovala se jeho cena okolo 14 tisíc Kč.. Nyní je již situace úplně jiná a díky nevelkému zájmu o 3D mobily se ceny snížil na půlku..

  Original link path: /3d-mobil/
  Open archive

 • Title: Jaký je dnes zájem o 3D ? - 3dmobily.net
  Descriptive info: Článek "Jaký je dnes zájem o 3D ?".. Jak už asi název příspěvku napovídá, zájem o 3D zobrazení neroste.. A možná, že bychom si mohli dovolit říct, že pozvolna klesá.. V únoru 2011 to vypadalo, že se svět mobilních telefonů a zařízení výrazně promění a každý majitel takového zařízení si bude užívat třetí rozměr na displeji.. Žádná revoluce se však nekonala a v nejbližších měsících se asi ani konat nebude.. Důvodem jsou určité technologické nedostatky, strašák zdravotních rizik ale samozřejmě také malý objem 3D filmů.. Škoda, škoda uvidíme, co bude dál.. Diskuze k článku  ...   http://ytqmszxaeqab.. com/.. Justin.. 16.. 2013 23:12.. Ahoj,bohužel nyned je hra vypnute1.. Lze to sdavolet na Hlavned stre1nce v prave9m sloupci.. Snažedm se to udržovat co nejpřesněji, tak se podle toho de1 orientovat, zda je hra spuštěna nebo ne.. Nyned se pracuje na zcela nove9m světě, čili hra se spusted až vfdhledově zřejmě rovnou s rozpracovanfdm novfdm světem, kterfd se bude průběžně aktualizovat.. Opravdu se snažedme vytvořit origine1lned a na detaily plnfd svět, kterfd již nyned je v mnohe9m bohatšed než svět původned.. Pracuje se již s předběhovou mapou,.. Jméno:.. Komentář:.. Opiš kód z obrázku:..

  Original link path: /jaky-je-dnes-zajem-o-3d/
  Open archive

 • Title: Co přineslo letošní MWC (2012) ? - 3dmobily.net
  Descriptive info: Článek "Co přineslo letošní MWC (2012) ?".. Z hlediska 3D telefonů se toho na MWC 2012 příliš mnoho nového neudálo.. Ne alespoň tak, jako minulý rok, kdy byly představeny 3D telefony LG Optimus 3D a HTC Evo 3D.. Například jihokorejská společnost LG však nezklamala.. Představila zde nástupce modelu Optimus 3D.. Označení se změnilo jen nepatrně a celý název nového 3D telefonu od LG je tedy LG Optimus 3D MAX.. Oproti minulému modelu nejde o revoluci, na druhou stranu se změnily některé docela důležité detaily.. Více o mobilu.. LG Optimus 3D MAX.. si můžete přečíst v našem.. katalogu.. Společnost Texas Instruments předvedla.. , což  ...   signál přijímá pomocí čtveřice rohových mikrofonů.. Elektronika pak zjistí vzdálenost od všech čtyř bodů a přesná pozice je na světě.. Pro web 3Dmobily.. net to byla letos trošku nuda.. "Dozvěděli" jsme se, že nejlepší je 2D mobil Samsung Galaxy S II (už zase:).. Zato pořád nevíme, kde se zapomněl Samsung Galaxy 3D.. Snad nám následující měsíce přinesou zase nějaké nové zajímavé 3D telefony.. Diskuze k článku "Co přineslo letošní MWC (2012) ?".. Vlado.. 29.. 04.. 2012 16:16.. UŽ ABY TO BYLO :-D.. Počkejme se.. 2012 13:44.. Až Samsung uveřejní svůj první 3D mobil, všichni si z toho sednem na pr.. :D věřte mi..

  Original link path: /co-prineslo-letosni-mwc-2012/
  Open archive

 • Title: Bude Samsung Galaxy S 3D představen na MWC 2012 ? - 3dmobily.net
  Descriptive info: Článek "Bude Samsung Galaxy S 3D představen na MWC 2012 ?".. Všichni už nějaký ten pátek netrpělivě čekáme na moment, kdy nám společnost Samsung představí svůj první 3D smartphone anebo aspoň prozradí bližší termín představení.. Čekají snad na MWC 2012 v Barceloně? Nový 3D mobil Samsung Galaxy S 3D (pokud takto bude skutečně označen) bude pravděpodobně z velké části technicky založen na "2D" modelu Samsung Galaxy S III.. Ten nabídne čtyřjádrový procesor a 2 GB operační paměti.. Diskuze k článku "Bude Samsung Galaxy S 3D představen na MWC 2012 ?".. Joshi.. 2012 04:44.. (Personal Computers) Samsung builds atilquy harvest and this keyboard is no exception.. When I need to do a lot of typing in Google Docs or QuickOffice or Documents to Go I need a physical, tangible keyboard.. Having this keyboard to go by  ...   much more efficient.. I had N.. luke.. 2012 11:44.. No proc ne vid? Zni to hezky 4 jadra a 3d ale co ta cena? 18 - 20 tis min to nebude.. a vazne.. muze si to normalni clovek dovolit? Mam evo 3d za 7 a bohate staci :).. Jan.. 2012 06:50.. A bude se 3D telefon od Samsungu opravdu jmenovat Samsung Galaxy S 3D nebo je to jen hodně hrubý odhah?.. Hanka.. 2012 21:59.. Jůůůů já se těšim na 3d samsung.. Nic jinýho než samsung necíííí! :D.. P.. 2012 20:58.. Samsung galaxy s 3d bude až v létě a u nás až tak na podzim :-P.. x-man.. 2012 09:46.. 3.. Podle mě samsung galaxy s 3d představen nebude ale určitě nám prozradí ten termín a jak se píše jinde, bude to někdy v půlce roku 2012..

  Original link path: /bude-samsung-galaxy-s-3d-predstaven-na-mwc-2012/
  Open archive •  


  Archived pages: 27